„Aš šypsausi“ klinika – profesionalų komanda, sugrąžinanti šypsenas

Klaipėdoje vos prieš daugiau nei kelis metus įsikūrusi ir savo veiklą pradėjusi odontologijos klinika „Aš šypsausi“ kiekvienam atėjusiam patvirtina savo pavadinimą. Malonus personalas, ypatingas dėmesys kiekvienam pacientui ir gydytojų profesionalumas sugrąžina svajonių šypsenas, atkuriant jų funkcionalumą bei estetiką. Klinikos įkūrėjos ir vadovės Girstenės Mineikienės praktika rodo, kad ne tik ilgametė patirtis, bet ir kruopštumas bei nuolatinis tobulėjimas garantuoja stulbinančius rezultatus.

Specialistai, užtikrinantys profesionalų ir kokybišką gydymą

Viena iš pagrindinių ir esminių „Aš šypsausi“ klinikos stiprybių – tai įvairių odontologijos sričių specialistų komanda, pasižyminti aukštais akademiniais, profesiniais pasiekimais bei atsidavimu, noru padėti žmogui. Įgytas ir kaskart vis didėjantis profesionalumas kuria pacientų pasitikėjimą, todėl kiekvienas, susidūręs su dantų problemomis, žino, jog čia, Klaipėdoje, gaus visą reikiamą pagalbą. Taip pat prieš pradedant gydymą, specialistai įsigilina į kiekvieną atvejį individualiai, išklauso paciento lūkesčius, norus bei konsultuoja ne tik prieš atliekant procedūras, bet ir po jų.

Nuolatinis žingeidumas žinioms bei profesinis tobulėjimas

Odontologija – tokia sritis, kuri reikalauja nuolatinio tobulėjimo bei asmeninio smalsumo sužinoti daugiau, norint puoselėti profesionalumą. „Aš šypsausi“ klinikos specialistai yra įvairių asociacijų nariai (pavyzdžiui, Olandijos periodontologų asociacijos (NVvP), Lietuvos periodontologų, Lietuvos odontologų ortopedų, Lietuvos odontologų rūmų nariai ir kt.), kurie savo žinias nuolatos gilina įvairiuose seminaruose ar konferencijose.

  • Gyd. odontologė G. Mineikienė šių metų rugsėjo 14 dieną dalyvavo sąkandžio kėlimo kurse „Injekcinė technika, naudojant takų kompozitą ir skaidrų silikoninį raktą“, kuriame kolegos iš Latvijos dalinosi savo patirtimi.
  • Tą patį mėnesį klinikos specialistė Indrė Jonauskaitė tobulinosi kongrese „Profesionali praktika ir unikalūs sprendimai“ burnos priežiūros specialistams.

Šiuolaikinės technologijos ir platus teikiamų paslaugų spektras

Siekiant suteikti kuo aukštesnės kokybės gydymą pacientams, klinikoje naudojama moderni įranga (ekstraoralinis ir intraoralinis ištyrimas smile light pagalba, rentgeno aparatas, optika, didinamieji akiniai, chirurginis gidas ir kt.), pilnai ištiriant burnos ertmę, diagnozuojant esamas odontologines ligas, kuriant būsimos šypsenos skaitmeninį dizainą. Tai padeda sudaryti tikslų gydymo planą bei parinkti reikiamas procedūras, kurių klinikoje yra pačių įvairiausių: nuo profesionalios burnos higienos ir dantų balinimo iki implantacijos, chirurginių periodontologinių paslaugų.

„Aš šypsausi“ – funkcinės ir restauracinės odontologijos klinika, kurioje dirbantys gydytojai profesionalai visada pasiruošę išspręsti net ir patį sudėtingiausią atvejį.

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus