Estetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – tai odontologinė procedūra, kuria siekiama atkurti prarastą dantų formą ir spalvą. Šios, itin didelio kruopštumo reikalaujančios procedūros metu, maksimaliai išsaugant natūralius audinius ir naudojant itin kokybiškas medžiagas, nepriekaištingai atkuriama dantų kramtymo funkcija ir estetinė išvaizda.

Kaip atliekamas estetinis dantų plombavimas?

Prieš atliekant estetinį plombavimą būtina konsultacija, kurios metu gydytojas odontologas įvertina paciento burnos ertmės būklę ir parengia tikslų gydymo planą.

Prieš pradedant procedūrą dantis vietiškai nuskausminamas. Tuomet paruošiamas dantis – pašalinami pažeisti, sugedę ir pakeitę spalvą audiniai, senos plombos. Vėliau, naudojant specialias kompozicines medžiagas, preciziškai tiksliai atkuriama danties forma. Danties paviršius nupoliruojamas

Kokie simptomai įspėja, kad reikia estetinio dantų plombavimo?

  • Jūsų dantų paviršius pažeistas ėduonies.
  • Dantys nudilę, nuskilę, aptrupėję.
  • Netenkina dantų spalva.
  • Norite pakoreguoti tarpus tarp dantų.
  • Vizualiai pastebite pažemėjusį sąkandį.
  • Norite pakeisti senas plombas ar kitas restauracijas.

Kodėl svarbu kreiptis dėl estetinio dantų plombavimo?

  • Atkuriama dantų funkcija.
  • Užtikrinama šypsenos estetika.
  • Maksimaliai išsaugomi natūralūs audiniai.
  • Sugrąžinamas pasitikėjimas savimi.

Kaip elgtis po procedūros?

Atlikus estetinį dantų plombavimą, pirmomis dienomis patariama vengti dažančių maisto produktų ir gėrimų, nerūkyti. Norint, kad rezultatas džiugintų kuo ilgiau, svarbu užtikrinti tinkamą burnos priežiūrą – 2 kartus per dieną valytis dantis dantų pasta ir minkštu šepetėliu, naudoti tarpdančių siūlą, šepetėlius, burnos skalavimo skystį ir kas pusmetį atlikti profesionalią burnos higieną. Jos metu, esant poreikiui, plombos bus nupoliruotos ir ilgiau išlaikys natūralų žvilgesį.

Kodėl verta rinktis gydymą klinikoje „Aš šypsausi“?

Mūsų tikslas yra pasirūpinti, kad kiekvienas pacientas gautų visą reikiamą pagalbą ir kad iš klinikos išeitų plačiai šypsodamasis. Ilgametę patirtį estetinėje odontologijoje turintys ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys mūsų klinikos gydytojai estetinį plombavimą atlieka itin kruopščiai, naudodami aukščiausios kokybės medžiagas ir visada užtikrina nepriekaištingą rezultatą.

D. U. K.

Kuo skiriasi paprastas dantų plombavimas nuo estetinio?

Paprastas dantų plombavimas padeda atkurti dantų funkcionalumą, užkertant kelią ėduonies plitimui ir galimoms komplikacijoms. Estetinis dantų plombavimas pasitelkiamas norint atkurti ne tik dantų funkciją, bet ir nepriekaištingą estetinę išvaizdą.

Kiek laiko galėsiu džiaugtis estetinio plombavimo rezultatu?

Tinkamai prižiūrint dantis ir laikantis gydytojo odontologo rekomendacijų, estetinio plombavimo rezultatas įprastai džiugina iki 10 metų.

Ar ši procedūra nežalinga dantims?

Estetinio danties plombavimo metu pašalinami tik pažeisti, neestetiškai atrodantys audiniai, o sveikus visada siekiama maksimaliai išsaugoti. Taigi, ši natūralius danties audinius tausojanti procedūra yra visiškai saugi.

Šypseną patikėkite profesionalams

Aukštos kvalifikacijos specialistai ir draugiškas personalas laukia Jūsų mūsų klinikoje. Pasiūlysime individualius sprendimus Jūsų dantų sveikatai ir šypsenai!

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus