Dantų laminatės

Dantų laminatės – tai itin plonos ir permatomos keramikinės plokštelės, skirtos atkurti norimą dantų formą ir estetinę išvaizdą. Ant priekinio dantų paviršiaus tvirtinamos laminatės gali būti pasitelkiamos, kai dantys yra stipriai nusidėvėję, nuskilę ar kitaip pažeisti, pakitusi jų forma ar spalva. Keramikinės laminatės – taip pat puikus pasirinkimas siekiant pašalinti tarpus ar dantų traumų pasekmes, paslėpti dantų įskilimus, norint atnaujinti senas plombas ar restauracijas.

Kaip dantų laminatės tvirtinamos?

Prieš atliekant estetinį protezavimą dantų laminatėmis, pirmiausiai svarbu apsilankyti pas gydytoją odontologą pirminei konsultacijai. Jos metu įvertinama paciento dantų būklė, išklausomi lūkesčiai ir nusprendžiama, ar dantų atkūrimas laminatėmis yra tinkamiausias pasirinkimas.

Siekiant išvengti diskomforto, procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą. Iš pradžių dantys paruošiami atkūrimui – pašalinami sugedę audiniai, senos plombos, esant poreikiui, minimaliai šlifuojamas dantų paviršius. Tuomet intraoraliniu skeneriu nuimami dantų atspaudai, atliekama danties spalvos diagnostika. Paciento duomenys siunčiami į dantų technikų laboratoriją, kurioje pradedama individualių dantų laminačių gamyba. Kito vizito metu laminatės specialiu cementu prtvirtinamos prie dantų paviršiaus.

Kada reikalingos dantų laminatės?

 • Kai dantys praradę savo natūralią formą.
 • Kai dantys nusidėvėję ir nudilę.
 • Kai netenkina pakitusi dantų spalva.
 • Esant tarpams tarp dantų.
 • Norint pakeisti senas, neestetiškas restauracijas.

Kuo dantų laminatės yra naudingos?

 • Greita ir itin efektyvi dantų korekcija.
 • Maksimaliai išsaugomi natūralūs dantų audiniai.
 • Užtikrinama nepriekaištinga estetinė išvaizda.
 • Atkuriama dantų funkcija.
 • Grąžinamas pasitikėjimas savimi.
 • Tarnauja itin ilgai – net 15-20 metų.

Kaip elgtis po procedūros?

Po procedūros kelias dienas dantys gali būti jautrūs, tačiau jautrumas dingsta jau po kelių dienų. O vėliau beliks pasirūpinti tinkama burnos higiena ir džiaugtis nevaržoma šypsena.

Kodėl verta rinktis gydymą klinikoje „Aš šypsausi“?

Mūsų tikslas yra pasirūpinti, kad kiekvienas pacientas gautų visą reikiamą pagalbą ir kad iš klinikos išeitų plačiai šypsodamasis. Ilgametę patirtį estetinėje odontologijoje turintys bei nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys mūsų klinikos specialistai dantų atkūrimą laminatėmis atliks itin kruopščiai, maksimaliai tausodami natūralius Jūsų dantų audinius ir užtikrindami nepriekaištingą rezultatą.

D. U. K.

Kiek laiko tarnauja dantų laminatės?

Kiekvieno paciento atvejis yra individualus, tačiau užtikrinant tinkamą burnos priežiūrą, profilaktiškai lankantis pas specialistus apžiūrai ir profesionaliai burnos higienai, dantų laminatės nekeičia savo pirminės išvaizdos bei savybių ir patikimai tarnauja iki 15–20 metų.

Ar laminatės kenkia natūraliems dantims?

Laminatės visiškai nekenkia dantims, kadangi natūralūs audiniai yra šlifuojami labai minimaliai, maksimaliai juos tausojant. Kartais dantų visai nereikia šlifuoti, priekinį jų paviršių pakanka tik pašiaušti.

Šypseną patikėkite profesionalams

Aukštos kvalifikacijos specialistai ir draugiškas personalas laukia Jūsų mūsų klinikoje. Pasiūlysime individualius sprendimus Jūsų dantų sveikatai ir šypsenai!

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus