Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai itin populiari estetinė odontologinė procedūra, kuria siekiama dantims suteikti pageidaujamą baltumą. Dantys dažniausiai patamsėja dėl amžiaus, paveldimumo, dažno dažančių produktų (kavos, arbatos, raudono vyno, tabako) ar tam tikrų medikamentų vartojimo, dantų ligų, prastos burnos priežiūros. Profesionalus dantų balinimas atliekamas naudojant efektyvias ir saugias medžiagas, tausojant dantų emalį ir aplinkinius audinius. Pacientams, norintiems džiaugtis spindinčia šypsena, siūlomas profesionalus dantų balinimas odontologo kabinete arba dantų balinimas kapomis namuose.

Kaip atliekamas dantų balinimas?

Ruošiantis dantų balinimo procedūrai, norint užtikrinti tolygią dantų spalvą ir ilgiau džiuginantį rezultatą, rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną.

Pasirinkus dantų balinimą odontologo kabinete, pirmiausia atliekamos dantenų apsaugą užtikrinančias procedūros. Tuomet dantų paviršius padengiamas specialiu balinamuoju skysčiu. Atliekant dantų balinimo procedūrą odontologo kabinete, naudojamas stipresnės koncentracijos balinamasis skystis, nei atliekant procedūrą namuose, o balinamąsias jo savybes aktyvinanti lempa užtikrina jo įsiskverbimą į giliausius dantų sluoksnius, todėl trokštamą šypseną galima pasiekti greičiau. Ši procedūra yra visiškai saugi ir neskausminga.

Dantų balinimas kapomis namuose užtrunka ilgiau, tačiau procedūra yra tokia pat saugi, o rezultatas – efektyvus. Šio metodo privalumas yra tai, kad dantys gali būti balinami bet kur pacientui patogiu metu. Pasirinkus balinimą namuose, nuėmus paciento dantų antspaudus, jam pagaminamos individualios kapos, kurios kartu su balinamuoju skysčiu atiduodamos pacientui. Dantų balinimo metu, įšvirkštus į jas balinimo skysčio, kapas reikia 2–3 valandas dienos metu ar per naktį palaikyti ant dantų. Dantų balinimas kapomis įprastai užtrunka 2–4 savaites, tačiau kartais norimam rezultatui pasiekti gali prireikti ir daugiau laiko.

Kada rekomenduojama atlikti profesionalų dantų balinimą?

  • Netenkina dantų spalva.
  • Dėl pageltusių dantų vengiate šypsotis.
  • Norite greito ir efektyvaus rezultato.
  • Siekiate saugios procedūros.

Kuo dantų balinimas naudingas?

  • Galėsite džiaugtis baltesniais dantimis ir dailesne šypsena.
  • Užtikrinamas ilgalaikis rezultatas.
  • Labiau pasitikėsite savimi.
  • Dažniau šypsositės ir jausitės laimingesnis.
  • Greita procedūros eiga.

Kaip elgtis po procedūros?

Siekiant išsaugoti dantų spalvą 48 valandas po procedūros rekomenduojama vengti dažančių maisto produktų (vyno, kavos, juodos arbatos, burokėlių pan.). Taip pat svarbu rūpintis tinkama dantų priežiūra, reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną.

Kodėl verta rinktis gydymą klinikoje „Aš šypsausi“?

Mūsų tikslas yra pasirūpinti, kad kiekvienas pacientas gautų visą reikiamą pagalbą ir kad iš klinikos išeitų plačiai šypsodamasis. Patyrę mūsų klinikos specialistai dantų balinimą atlieka itin tausojančiai ir saugiai bei užtikrina, kad patrauklią ir spindinčią šypseną pasieksite be jokių nemalonių pojūčių.

D. U. K.

Ar dantų balinimo procedūra skausminga?

Dantų balinimo procedūra nėra skausminga, tačiau po jos gali būti jaučiamas šiek tiek padidėjęs dantų jautrumas, kuris greitai praeis. Jaučiant diskomfortą, gydytojai odontologai rekomenduoja naudoti dantų jautrumą mažinančius gelius.

Kaip pasiruošti dantų balinimo procedūrai?

Prieš atliekant dantų balinimą, specialistai rekomenduoja apsilankyti pas gydytoją odontologą profilaktinei apžiūrai ir atlikti profesionalią burnos higieną.

Kada negalima dantų atlikti balinimo?

Dantų balinimo procedūra nerekomenduojama nėščiosioms, maitinančioms motinoms ir jaunesniems nei aštuoniolikos metų asmenims. Procedūros negalima atlikti pacientams, kurių dantys nulūžę, pažeistas jų emalis, taip pat sergantiems periodontitu, dantenų uždegimu.

Šypseną patikėkite profesionalams

Aukštos kvalifikacijos specialistai ir draugiškas personalas laukia Jūsų mūsų klinikoje. Pasiūlysime individualius sprendimus Jūsų dantų sveikatai ir šypsenai!

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus