Pacientams iš užsienio

Mūsų pacientai yra išsibarstę po visą pasaulį – džiaugiamės galėdami padėti tiek gyvenantiems Lietuvoje, tiek už jos ribų. Suprantame, kad gauti reikiamą gydymą užsienyje gali būti sunku, todėl esame tam, kad galėtume Jums padėti, kad ir kurioje šalyje begyventumėte.

Kuo naudinga ši paslauga?

Nepriklausomai nuo to, kokių paslaugų Jums prireiktų: ar norite baltesnės šypsenos, ar visų dantų atkūrimo, įsigilinsime į Jūsų problemą ir sudarysime Jums visais atžvilgiais tinkamiausią gydymo planą. Iš pradžių pasikalbėję nuotoliniu būdu, aptarsime Jūsų lūkesčius bei gydymo galimybes. Kad tai padaryti būtų galima kuo efektyviau ir kokybiškiau, paprašysime atsiųsti savo dantų rentgeno nuotraukas ir kitus Jūsų būklę padėsiančius įvertinti medicininius dokumentus.

Suprantame, kad atvykę į Lietuvą, viešėsite čia trumpai, todėl gydymą suplanuosime iš anksto Jums patogiu metu. Kad ir kokia sudėtinga Jūsų situacija bebūtų, mes ją išspręsime: iš mūsų klinikos galėsite išeiti plačiai besišypsodami.

Kokia gydymo eiga?

  • Pirminė konsultacija. Jums užsiregistravus konsultacijai, su Jumis susisieksime artimiausiu metu. Pokalbio metu aptarsime esamas problemas, Jūsų lūkesčius ir gydymo galimybes, atsakysime į visus iškilusius klausimus.
  • Gydymo planas. Turėdami reikalingus duomenis ir nuotraukas, išanalizuosime Jūsų būklę ir sudarysime gydymo planą.
  • Gydymas. Lauksime Jūsų grįžtančių į Lietuvą ir atliksime suplanuotas procedūras.

Kada reikėtų kreiptis?

  • Gydytis svečioje šalyje nenorite ar neturite galimybių.
  • Ieškote profesionalų, galinčių suteikti aukščiausios kokybės gydymą už prieinamą kainą.

Kodėl verta rinktis gydymą klinikoje „Aš šypsausi“?

Mūsų tikslas yra pasirūpinti, kad kiekvienas pacientas gautų visą reikiamą pagalbą ir iš klinikos išeitų plačiai šypsodamasis. Mūsų klinikoje dirba patyrę ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys įvairių odontologijos sričių specialistai, naudojantys modernią įrangą, šiuolaikinius gydymo metodus, užtikrinantys itin efektyvų gydymą bei ilgaamžius rezultatus.

D. U. K.

Kiek laiko truks gydymas?

Atsižvelgdami į Jūsų individualią situaciją, sudarysime tokias sąlygas, kad gydymas būtų atliktas kuo greičiau.

Kaip bus galima atsiskaityti?

Odontologijos klinikoje „Aš šypsausi“ galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, mokėjimo kortelėmis arba bankiniu pavedimu.

Ar žinosiu, kaip prižiūrėti dantis užsienyje, atlikus procedūrą?

Atlikę procedūras, pateiksime visas reikalingas rekomendacijas. Taip pat visada esame pasiekiami nuotoliniu būdu, todėl, prireikus pagalbos, visada Jums padėsime.

Šypseną patikėkite profesionalams

Aukštos kvalifikacijos specialistai ir draugiškas personalas laukia Jūsų mūsų klinikoje. Pasiūlysime individualius sprendimus Jūsų dantų sveikatai ir šypsenai!

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus