Apie mus

Kiekvienam pacientui skirdami ypatingą dėmesį, užtikriname kokybišką bei ilgą laiką džiuginantį rezultatą.

Kodėl mes?

Funkcinės ir restauracinės odontologijos klinikos pavadinimas „Aš šypsausi“ sufleruoja, kad jeigu šypsomės mes, vadinasi, tai daryti galite ir Jūs. Atvykę pas mus, gausite visą reikiamą rūpestį, maksimalų komfortą bei gydymą, kuris užtikrins norimą rezultatą.

Šiuolaikinei medicinai kiekvieną dieną žengiant koja kojon su šiuolaikinėmis technologijomis, pasiekiama itin aukštų rezultatų, padedančių pacientams dar labiau pasitikėti savimi ir drąsiai šypsotis nejaučiant jokios baimės, kompleksų. Naudodamiesi modernia įranga ir pasitelkdami sukauptą patirtį, randame atsakymus net į pačius sudėtingiausius klausimus.

Džiaugiamės, kad mūsų kliniką atranda ir metai iš metų savo sveikatą patiki vis daugiau pacientų, kurių patogumas mums yra pirmoje vietoje. Visada kiekvieną atvejį išanalizuojame individualiai, o atliekant procedūras, prireikus, taikome vietinį nuskausminimą – tam, kad patirtis mūsų  klinikoje būtų kuo sklandesnė ir užtikrinanti norą sugrįžti vėl.

8 Specialistai

Daugiau nei 1500 laimingų pacientų

Pasiekti rezultatai užtikrina kiekvieno šypseną

Mūsų gydytojai

Kviečiame susipažinti su profesionaliais ir atsidavusiais mūsų specialistais! Kiekvieną dieną dirbame tam, kad suteiktumėme tik pačios aukščiausios kokybės paslaugas.

Vienas iš pagrindinių mūsų klinikos privalumų – tai profesionalūs specialistai, sukaupę didelę patirtį ir reikiamą žinių bagažą odontologijos srityje. Priimant svarbius sprendimus bei parenkant tinkamą gydymą atsižvelgiant į kiekvieno pacientų individualią situaciją, galime užtikrinti, kad pasirinkę mus, gausite visą reikiamą pagalbą, naudingus patarimus ir dar daugiau.

Kodėl verta rinktis mus?

Kviečiame susipažinti su atsakymais į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus.

Ar procedūros metu jaučiamas skausmas?

Siekiant užtikrinti maksimalų paciento komfortą, atsižvelgdami į kiekvieną situaciją individualiai arba pagal poreikį taikome vietinį nuskausminimą, todėl procedūros metu nejausite jokio skausmo.

Ar už paslaugas galima atsiskaityti per kelis kartus?

Jeigu už suteiktas paslaugas neturite galimybės susimokėti iš karto, mūsų klinikoje galite pasinaudoti atsiskaitymu dalimis per 10 ar 20 mėn. pasirinktinai. Taip pat kai kurioms procedūroms valstybė skiria kompensaciją, skaitykite plačiau.

Ką daryti netekus dantų?

Jeigu netekote vieno, kelių ar netgi visų dantų, gydytojai rekomenduoja atvykti konsultacijai dėl implantacijos – tai procedūra, garantuojanti ilgaamžiškumą ir patvarumą, grąžinanti kramtymo funkciją bei estetiką.

Kaip užtikrinti gerą dantų sveikatą?

Norėdami turėti sveikus dantis, naudokite kokybiškas priemones kasdienei dantų priežiūrai, bent 2 kartus per metus (o prireikus, ir dažniau) lankykitės profesionaliai burnos higienai, atsiradus skausmui, kreipkitės į gydytoją.

Užtikriname ne tik sveikatą, bet ir grožį

Pasirūpinsime ne tik atkurtu dantų funkcionalumu, bet ir sugrąžinta šypsenos estetika.

Dantų gydymas – be baimės ir skausmo

Kiekvienos procedūros metu užtikriname maksimalų komfortą kiekvienam pacientui.

Šypseną patikėkite profesionalams

Aukštos kvalifikacijos specialistai ir draugiškas personalas laukia Jūsų mūsų klinikoje. Pasiūlysime individualius sprendimus Jūsų dantų sveikatai ir šypsenai!

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus