Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų – inovatyvus, patikimas, kokybę ir ilgaamžiškumą užtikrinantis visų dantų atkūrimo būdas. Tai puikus pasirinkimas skubantiems žmonėms, padedantis atkurti prarastus dantis greičiau, paprasčiau ir grąžinantis galimybę vėl mėgautis visaverčiu gyvenimu – valgyti mėgstamą maistą, nevaržomai šypsotis ir labiau pasitikėti savimi.

Kaip atliekamas visų dantų atkūrimas ant 4 implantų?

Prieš dantų atkūrimą būtina konsultacija, kurios metu įvertinama paciento burnos būklė, atliekami reikiami tyrimai. Taip pat aptariami jo poreikiai bei lūkesčiai, atsakoma į visus rūpimus klausimus. Nusprendus, kad visų dantų atkūrimo ant 4 implantų metodas yra tinkamiausias pacientui pasirinkimas, sudaromas gydymo planas, supažindinama su procedūros eiga, pateikiamos pooperacinio laikotarpio rekomendacijos.

Implantacija įprastai atliekama taikant vietinę nejautrą. Keturi implantai įsriegiami tose žandikaulio vietose, kuriose yra daugiausiai kaulo. Taikant šį metodą daugeliu atvejų išvengiama kaulo priauginimo bei sinuso pakėlimo operacijos, o tai ženkliai palengvina ir sutrumpina pooperacinį laikotarpį. Įsriegus implantus, ant jų tvirtinamas laikinas protezas, todėl pacientas iš karto gali džiaugtis atkurtais dantimis. Implantams prigijus, laikinas protezas pakeičiamas nuolatiniu ir pacientas gali džiaugtis nepriekaištinga dantų estetika, sugrąžinta kramtymo funkcija bei žymiai geresne gyvenimo kokybe.

Kada reikalingas dantų atkūrimas ant 4 implantų?

 • Netekote didžiosios dalies arba visų dantų.
 • Jūsų dantys yra nepagydomai pažeisti.
 • Turite išimamus dantų protezus, bet norite jaustis komfortiškiau.

Kodėl verta kreiptis dėl dantų atkūrimo ant 4 implantų?

 • Užtikrinamas visiškas protezo stabilumas.
 • Pilnai atkuriama kramtymo funkcija ir estetinė dantų išvaizda.
 • Grąžinamas noras šypsotis ir pasitikėjimas savimi.

Kaip elgtis po procedūros?

Po procedūros operuotą sritį rekomenduojama šaldyti – taip išvengsite ar sumažinsite patinimą. Pirmąją dieną po procedūros galite jausti nežymų skausmą, kurį galite malšinti nuskausminamaisiais vaistai. Kartais po operacijos gydytojas gali skirti antibiotikus ar kitus vaistus , kuriuos reikia vartoti pagal jo nurodymus. Kelias dienas po implantacijos rekomenduojama vengti fizinio krūvio, saugotis peršalimo ir perkaitimo.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų – patikimas, kokybę užtikrinantis ir ilgą laiką tarnaujantis visų dantų atkūrimo būdas. Šis metodas garantuoja, kad ir vėl galėsite mėgautis mylimu maistu, aiškiai ir rišliai kalbėti bei plačiai šypsotis. Susigrąžinkite gyvenimo komfortą ir išvaizdos estetiką su profesionalų pagalba.

after
before

Kaip atliekamas visų dantų atkūrimas ant 4 implantų?

Vizito metu įvertinama bendra paciento burnos būklė, atliekami reikiami tyrimai. Taip pat aptariami lūkesčiai, finansinės galimybės, galiausiai sudaromas gydymo planas, numatomas vizitų skaičius.

Pašalinus nepagydomus dantis ir užtikrinus, kad burnos ertmė yra sveika, atliekama operacija. Taikant minimalią chirurginę intervenciją, įsriegiami 4 implantai. Prigijus ir implantams tinkamai sugijus su kaulu (praėjus maždaug šešiems mėnesiams), montuojami nuolatiniai, pacientui individuliai pagaminti, protezai.e

Kada reikalingas dantų atkūrimas ant 4 implantų?

 • Netekote didžiosios dalies arba visų dantų.
 • Burnos ertmėje turite nepagydomų dantų.
 • Nešiojate išimamus dantų protezus, kurie nėra patogūs.
 • Turite kramtymo ir virškinimo problemų.
 • Nesidžiaugiate savo šypsena.

Kodėl svarbu kreiptis dėl dantų atkūrimo ant 4 implantų?

 • Dantų implantacija apsaugo žandikaulio kaulą nuo nykimo.
 • Dantų implantai ilgaamžiai, todėl sutaupysite laiko ir pinigų.
 • Šis gydymo būdas užtikrina rišlų kalbėjimą.
 • Pilnai atkuriama kramtymo ir sėkmingo virškinimo funkcija.
 • Grąžinamas pasitikėjimas savimi ir noras šypsotis.

Kodėl verta rinktis gydymą klinikoje „Aš šypsausi“?

Mūsų tikslas yra pasirūpinti, kad kiekvienas pacientas gautų visą reikiamą pagalbą ir iš klinikos išeitų plačiai šypsodamasis. Patyrę ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys mūsų klinikos gydytojai odontologai savo darbe naudoja moderniausias technologijas ir patikimiausius, kiekvienam pacientui pritaikytus dantų atkūrimo būdus, užtikrinančius itin džiuginančius, ilgaamžius rezultatus.

D. U. K.

Ar dantų atkūrimas ant 4 implantų yra skausminga procedūra?

Atliekant dantų implantaciją, taikoma vietinė nejautra, todėl nejausite jokio skausmo ir diskomforto.

Ar visų dantų atkūrimas ant 4 implantų visiems tinkamas metodas?

Nors dėl šio metodo paprastumo ir saugumo jis gali būti taikomas beveik visiems pacientams, kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl nėra ir vieno visais atvejais geriausio sprendimo. Jums tinkamiausią gydymo būdą pasiūlysime konsultacijos metu, įvertinę Jūsų burnos klinikinę būklę, aptarę Jūsų poreikius, lūkesčius bei finansines galimybes.

Kiek laiko tarnauja ant implantų atkurti dantys?

Tinkamai juos prižiūrint, profilaktiškai lankantis pas gydytoją odontologą ir reguliariai atliekant profesionalią burnos higieną, dantų implantai gali tarnauti kelis dešimtmečius ar netgi visą gyvenimą.

Šypseną patikėkite profesionalams

Aukštos kvalifikacijos specialistai ir draugiškas personalas laukia Jūsų mūsų klinikoje. Pasiūlysime individualius sprendimus Jūsų dantų sveikatai ir šypsenai!

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus