Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – odontologijos sritis, apimanti platų chirurginių procedūrų spektrą. Dažniausios jų – nepagydomai pažeistų, protinių ir retinuotų (nepilnai išdygusių) dantų šalinimas, dantenų recesijų gydymas, cistų ir gerybinių minkštųjų burnos audinių darinių šalinimas, žandikaulio kaulo priauginimas (augmentacija), sinuso dugno pakėlimas, dantų implantacija. Burnos chirurgijos procedūros pasitelkiamos siekiant užtikrinti gerą dantų ir burnos ertmės sveikatą bei išvengti galimų komplikacijų.

Kaip atliekamas chirurginis gydymas?

Pirminės konsultacijos metu gydytojas atlieka reikiamus tyrimus, įvertina paciento burnos ertmės sveikatą ir paskiria chirurginį gydymą.

Chirurginės procedūros dažniausiai atliekamos taikant vietinę nejautrą, tačiau jaučiantiems ypatingai didelę baimę pacientams ar planuojant ilgesnes procedūras, gali būti taikoma sedacija. Suveikus nuskausminimui, atliekamos numatytos procedūros. Atlikęs chirurginį gydymą, gydytojas pateikia pacientui pooperacinio laikotarpio rekomendacijas, padedančias užtikrinti lengvą ir sklandų gijimą.

Kada reikia chirurginio gydymo?

  • Jūsų dantys negrįžtamai pažeisti.
  • Aplink dantį susiformavo pūlinys.
  • Praradote vieną, kelis, daugumą ar visus dantų ir norite juos atkurti implantais
  • Prieš atliekant implantaciją, reikalinga kaulo augmentacija.
  • Pažengusios periodonto ligos.

Kuo chirurginis gydymas yra svarbus?

  • Užkertamas kelias komplikacijoms.
  • Apsaugoma bendra burnos ertmės sveikata.
  • Užkertamas kelias skausmui ir kitiems nemaloniems pojūčiams.

Kaip elgtis po procedūros?

Siekiant sumažinti poprocedūrinio periodo diskomfortą ir užtikrinti greitesnį bei sklandesnį gijimą, po procedūros būtina laikytis ją atlikusio gydytojo rekomendacijų.

Valgyti galima pasibaigus nejautros veikimui, tačiau pirmomis paromis patariama rinktis šiltą ( ne karštą), skystos ar minkštos konsistencijos maistą. Dauguma pacientų po procedūros jaučiasi gerai ir gali grįžti į įprastą kasdienę veiklą. Vis dėlto, kurį laiką gali būti jaučiamas nedidelis maudimas, skausmas, kraujavimas. Jei šie pojūčiai nekelia didelio diskomforto, nerimauti nereikėtų – po kelių dienų jie praeis. Pirmas 2 savaites po procedūros reikėtų vengti intensyvaus sporto ar fizinio aktyvumo, nes jo metu pakilęs kraujospūdis gali sukelti kraujavimą. Bent pirmąsias dienas po chirurginio gydymo rekomenduojama nerūkyti ir nevartoti alkoholio.

Kodėl verta rinktis gydymą klinikoje „Aš šypsausi“?

Mūsų pagrindinis tikslas yra pasirūpinti, kad kiekvienas pacientas gautų visą reikiamą pagalbą ir kad iš klinikos išeitų plačiai šypsodamasis. Mūsų klinikoje chirurgines procedūras atlieka patyrę ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys gydytojai odontologai ir burnos chirurgai, naudojantys modernią įrangą ir organizmą tausojančius metodus. Chirurginis gydymas atliekamas be didelių pjūvių, užtikrinant ypatingą tikslumą ir sklandų bei greitą gijimo laikotarpį.

D. U. K.

Ar chirurginis gydymas yra skausmingas?

Chirurginio gydymo metu visada taikoma vietinė nejautra, todėl skausmo nejausite. Tiesa, nustojus veikti nuskausminimui, po procedūros kelias dienas galite jausti nežymų skausmą ar maudimą, tačiau jį lengvai numalšinsite nereceptiniais vaistais nuo skausmo.

Ar praėjus procedūrai galima iškart valgyti?

Valgyti rekomenduojama tik pasibaigus nejautros veikimui. Pirmąsias paras patariama vengti itin karšto ar šalto, kieto ir sunkiai sukramtomo maisto.

Ką daryti, jeigu kraujavimas nepraeina?

Kraujavimas yra visiškai natūrali organizmo reakcija į chirurginę intervenciją. Tačiau jeigu jis tęsiasi kelias dienas iš eilės, tuomet rekomenduojama kreiptis į operaciją atlikusį gydytoją.

Šypseną patikėkite profesionalams

Aukštos kvalifikacijos specialistai ir draugiškas personalas laukia Jūsų mūsų klinikoje. Pasiūlysime individualius sprendimus Jūsų dantų sveikatai ir šypsenai!

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus