Vaikų dantų gydymas

Odontologijos klinikoje „Aš šypsausi“ teikiame gydymą ne tik suaugusiems – ypatingą dėmesį skiriame ir mažiesiems pacientams. Vaikų higienos ir sveikos gyvensenos įpročiai dar tik formuojasi, todėl labai svarbu reguliariai tikrinti jų dantis profilaktiškai ir greitai reaguoti, iškilus net ir mažiausioms problemoms.

Pirmas vaiko vizitas pas odontologą – ką reikėtų žinoti?

Remiantis specialistų rekomendacijomis, pirmas vaiko vizitas pas odontologą turėtų būti vos išdygus pieniniams dantims, o pas ortodontą – sulaukus bent 8 ar 9 metų. Šis laikotarpis yra svarbus dėl atsirandančių sąkandžio ar dantų dygimo problemų, kurias naudinga kuo anksčiau išspręsti.

Siekiant užtikrinti jaukią ir saugią atmosferą vaikui, pirmasis apsilankymas pas gydytoją odontologą turėtų būti pažintinis. Patariama su mažuoju pacientu pirmiausiai pasikalbėti ir apžiūrėti jo burnos ertmės būklę be jokių instrumentų, supažindinti su higiena.

Kuo svarbi vaikų profilaktinė odontologinė apžiūra?

  • Reguliari apžiūra padeda užkirsti kelią ligų atsiradimui
  • Padeda stebėti vaiko dantų augimą ir bendrą vystymąsi.
  • Iš karto išsprendžiamos atsiradusios problemos.
  • Užsimezga vaiko bendradarbiavimas su gydytoju odontologu

Kokie vaikų burnos ertmės priežiūros principai?

  • Kokybiškos priemonės: minkštas dantų šepetėlis ir pasta.
  • Ne tik dantų, bet ir tarpdančių valymas.
  • Tinkama dantų valymo technika.
  • Sveika mityba su kuo mažiau cukraus.
  • Reguliarūs vizitai pas odontologą.

Kaip elgtis po gydymo?

Atlikus vaikui profilaktines ar gydymo procedūras svarbu laikytis gydytojo pateiktų rekomendacijų. Taip pat svarbu palaikyti vaiką emociškai, ypač po sudėtingesnių procedūrų, pavyzdžiui, danties šalinimo.

Kodėl verta rinktis gydymą klinikoje „Aš šypsausi“?

Mūsų tikslas yra pasirūpinti, kad kiekvienas pacientas gautų visą reikiamą pagalbą ir kad iš klinikos išeitų plačiai šypsodamasis. Mūsų klinikos vaikų odontologai turi specifinių žinių ir bendravimo su vaikais įgūdžių. Pasitelkdami įvairius metodus ir priemones, jie sugeba numalšinti vaikų baimę, įgyti jų pasitikėjimą ir atlikti gydomąsias bei profilaktines procedūras vaikui nepatiriant jokių blogų emocijų.

D. U. K.

Ar reikia gydyti pieninius dantis?

Pieninius dantis gydyti yra būtina, kadangi po jais slepiasi nuolatinių dantų užuomazgos. Ignoruojant problemą, infekcija gali taip stipriai išplisti, kad tai turės neigiamos įtakos tolimesniam nuolatinio danties augimui.

Kaip dažnai tikrinti vaikų dantis profilaktiškai?

Vaikų dantys yra mažesni, taip pat skiriasi pieninių dantų struktūra, todėl juos pažeidęs ėduonis vystosi itin greitai. Siekiant išsaugoti sveikus dantis, vaikams rekomenduojama profilaktiškai tikrintisi dantis ne rečiau kaip 2 kartus per metus.

Kuo naudingi dantų silantai?

Silantai – tai odontologinė priemonė, padedanti neseniai išdygusius vaikų nuolatinius dantis apsaugoti nuo ėduonies.

Šypseną patikėkite profesionalams

Aukštos kvalifikacijos specialistai ir draugiškas personalas laukia Jūsų mūsų klinikoje. Pasiūlysime individualius sprendimus Jūsų dantų sveikatai ir šypsenai!

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus