Dantų implantacija – greitas ir neskausmingas sprendimas atkuriant prarastus dantis

Kai kuriems žmonėms dantų implantacija pirmiausiai asocijuojasi su skausmu, ilga procedūra ir sudėtinga priežiūra, tačiau tokie išankstiniai nusistatymai dažniausiai kyla iš nežinojimo bei baimės. Norėdami šviesti visuomenę, dalinamės naudinga informacija, kodėl šis dantų atkūrimo būdas yra visiškai saugus bei kaip tai pakeičia pacientų gyvenimo kokybę į gerąją pusę.

Privalumai, prarastus dantis atkuriant implantais

Prarasti dantys reiškia vieną – tuščias ertmes burnoje, o dėl to galiausiai pradeda nykti žandikaulis, keičiasi sąkandžio forma, deformuojasi veidas. Tokiu atveju gretimi dantys pradeda migruoti, keičia poziciją, todėl netekus vieno danties, nukenčia greta esantys ir tie, kurie kontaktuoja priešingame žandikaulyje. Galiausiai tai pastebima ir vizualiai, todėl žmogus pradeda nepasitikėti savimi, vengia bendravimo, tampa socialiai mažiau aktyvus.

Pasirinkus implantaciją, pirmiausiai apsaugomi šalia esantys sveiki dantys, kurie nebūna papildomai šlifuojami. Taip pat užtikrinama, kad pacientas ir vėl galės kokybiškai kramtyti maistą, išvengti virškinimo problemų, rišliai kalbėti bei pasitikėti savimi, todėl pagerės ne tik fizinė, bet ir psichologinė savijauta.

Procedūros metu užtikrinamas paciento komfortas

Funkcinės ir restauracinės odontologijos klinikos „Aš šypsausi“ gydytojai patikina, kad dantų implantacija yra visiškai saugi. Prieš atliekant procedūrą, pacientui yra taikoma vietinė nejautra, todėl išvengiama skausmo, nemalonių pojūčių. Praėjus operacijai, gydytojas nurodo, kaip prižiūrėti žaizdą bei rūpestingai lydi viso gijimo metu.

Netekus vieno, kelių ar netgi visų dantų, pagalbos ranką tiesia šypsenų ekspertai – „Aš šypsausi“ klinikos gydytojai, kuriems kiekvieno paciento sveikata yra prioritetas.

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus