Dantų protezavimas ant implantų ar klasikiniai protezai?

Šiuolaikinei odontologijai su kiekviena diena vis labiau žengiant į priekį, prarastus dantis galima atkurti pasinaudojant įvairiais būdais bei suteikiamomis lanksčiomis atsiskaitymo galimybėmis. „Aš šypsausi“ klinikoje galima pasinaudoti „In Bank“ lizingu, sveikatos draudimu, teritorinių ligonių kasų kompensacija dantų protezavimui. Nors klasikiniai protezai vis dar išlieka, klinikos įkūrėja ir vadovė gydytoja Girstenė Mineikienė pastebi, kad dantų implantacija yra dažniausias problemos sprendimo būdas.

Išimami protezai, netekus dalies arba visų dantų

Pacientai, praradę didžiąją dalį arba netgi visus dantis, dažniausiai renkasi klasikinius protezus dėl mažesnės jų kainos, tačiau tai yra vienas iš daugiausiai problemų sukeliančių metodų. Išimami protezai atstato tik apie 40 proc. kramtymo efektyvumo, spaudžia dantenas, nestabiliai laikosi, neigiamai veikia kalbėjimo procesą.

Dantų implantacija – laiko patikrintas prarastų dantų atkūrimo būdas

Subūrus gydytojų profesionalumą ir šiuolaikines technologijas į vieną, „Aš šypsausi“ klinikos specialistai praradus vieną, kelis arba visus dantis rekomenduoja išbandyti implantaciją bei džiaugtis gyvenimo kokybe. Danties šaknį pilnai atstojantys implantai yra puikiai biologiškai suderinami su žmogaus organizmu, todėl užtikrina sėkmingą prigijimo procesą, laikantis visų gydytojo rekomendacijų ir nurodymų. Taip pat sugrąžina kramtymo funkciją, užkerta kelią virškinimo problemoms, o naujieji dantys stabiliai laikosi burnoje, atrodo estetiškai.

Odontologijos klinikoje „Aš šypsausi“ dirba profesionalūs ir rūpestingi gydytojai, įsigilinantys į kiekvieno paciento situaciją, įvertinantys burnos ertmės būklę bei suteikiantys patį kokybiškiausią gydymą.

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus