Dantų atkūrimas implantais

Vienas iš dažniausiai pacientus neraminančių klausimų – kaip geriausiai atkurti prarastus dantis: vieną, kelis ar netgi visus.

Ieva Kazlauskaitė

Klausimas užduotas: 2023-09-06

Ar dantų implantacijos procedūra skausminga?

Tautvydas Andriulionis

Atsakymas pateiktas: 2023-09-18

Prieš atliekant dantų implantaciją, pacientui taikomas greitai suveikiantis ir saugus vietinis nuskausminimas, užtikrinantis maksimalų komfortą operacijos metu. Pasibaigus vaistų poveikiui, gali pasireikšti trumpalaikis patinimas, maudimas ar nedidelis skausmas, kuris būna slopinamas gydytojo paskirtais medikamentais.

Martynas Jankauskas

Klausimas užduotas: 2023-09-08

Ar dantų implantų priežiūra sudėtinga?

Tautvydas Andriulionis

Atsakymas pateiktas: 2023-09-18

Po dantų implantacijos procedūros keliaujant namo, gydytojas odontologas atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir nurodys, kaip tinkamai prižiūrėti implantus, tačiau patikiname, kad tai nėra sudėtinga. Svarbiausia užtikrinti atsakingą ir reguliarią higieną tiek namuose, tiek atvykstant profilaktinei apžiūrai. Naudokite minkštą dantų šepetėlį, tarpdančių šepetėlį, prireikus – burnos skalavimo skystį ar irigatorių. Taip pat kartą per metus atvykite implantų apžiūrai, kartą per pusmetį (o prireikus, ir dažniau) rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną.

Kviečiame pildyti formą. Atsakymą gausite jau netrukus!

Jūsų patogumui pateikiame dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą su atsakymais. Jei nepavyko rasti reikiamo atsakymo, užpildykite užklausos formą ir mes kaip įmanoma greičiau Jums atsakysime.

Šypseną patikėkite profesionalams

Aukštos kvalifikacijos specialistai ir draugiškas personalas laukia Jūsų mūsų klinikoje. Pasiūlysime individualius sprendimus Jūsų dantų sveikatai ir šypsenai!

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, užpildykite reikiamus duomenis ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų? Kreipkitės, mes Jus pakonsultuosime

Tel.: +370 610 24620 El. paštas: info@assypsausi.lt

- Pasirinkite paslaugą

- Jums patogiausias vizito laikas

- Mano vizito tikslas

- Kontaktinė informacija apie jus